Filters Reset
Save Snapshot
945.4K Properties

10,000+ Sold Properties

List
  • 2690 Portabella Ln, Cumming, GA 30041

    sold

    $580,000

    $580,000

    4 Beds3.5 Baths3,226 SqFt

    2690 Portabella Ln, Cumming, GA 30041

    Single Family Home

    Listed by Bruce Bochicchio of Bruce Bo Realty

    READ MORE

  • 1678 LaceBark Elm WAY, Lawrenceville, GA 30045
    1/55 55

    sold

    $505,881

    $505,881

    4 Beds3 Baths

    1678 LaceBark Elm WAY, Lawrenceville, GA 30045

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 1141 Goodwin PL NE, Brookhaven, GA 30319
    1/28 28

    sold

    $725,000

    14.8%

    $618,000

    0.52 Acres

    1141 Goodwin PL NE, Brookhaven, GA 30319

    Vacant Land

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 985 Hickory Oak HOLW, Roswell, GA 30075
    1/68 68

    sold

    $850,000

    2.4%

    $870,000

    4 Beds3.5 Baths3,572 SqFt

    985 Hickory Oak HOLW, Roswell, GA 30075

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 2754 Esquire WAY, Tucker, GA 30084
    1/49 49

    sold

    $375,000

    $375,000

    3 Beds2 Baths0.35 Acres Lot

    2754 Esquire WAY, Tucker, GA 30084

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 175 Yogi Bear BLVD, Cleveland, GA 30528
    1/44 44

    sold

    $97,900

    3.0%

    $95,000

    1 Bed1 Bath400 SqFt

    175 Yogi Bear BLVD, Cleveland, GA 30528

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 2087 Starfire DR NE, Atlanta, GA 30345
    1/41 41

    sold

    $1,200,000

    12.5%

    $1,350,000

    4 Beds4.5 Baths5,118 SqFt

    2087 Starfire DR NE, Atlanta, GA 30345

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 2856 JAN DR, Douglasville, GA 30135
    1/90 90

    sold

    $735,000

    5.4%

    $695,000

    4 Beds4 Baths4,592 SqFt

    2856 JAN DR, Douglasville, GA 30135

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 1031 Derby LN, Bogart, GA 30622
    1/42 42

    sold

    $650,000

    2.3%

    $635,000

    4 Beds3.5 Baths2,942 SqFt

    1031 Derby LN, Bogart, GA 30622

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 703 S West ST, Greensboro, GA 30642
    1/9 9

    sold

    $195,999

    20.9%

    $155,000

    3 Beds2 Baths1,874 SqFt

    703 S West ST, Greensboro, GA 30642

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 4216 Legacy LN, Acworth, GA 30101
    1/43 43

    sold

    $615,000

    2.4%

    $600,000

    3 Beds3.5 Baths871 Sqft Lot

    4216 Legacy LN, Acworth, GA 30101

    Townhouse

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 106 Highland PARK, Lagrange, GA 30240
    1/12 12

    sold

    $154,000

    2.6%

    $150,000

    0.92 Acres

    106 Highland PARK, Lagrange, GA 30240

    Vacant Land

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 106 Twilight Overlook, Canton, GA 30114
    1/77 77

    sold

    $699,998

    2.0%

    $686,000

    5 Beds3.5 Baths4,472 SqFt

    106 Twilight Overlook, Canton, GA 30114

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 332 Providence BLVD, Macon, GA 31210
    1/36 36

    sold

    $358,762

    6.6%

    $335,000

    3 Beds2.5 Baths2,425 SqFt

    332 Providence BLVD, Macon, GA 31210

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 75 Kripple Kreek DR, Sharpsburg, GA 30277
    1/25 25

    sold

    $355,000

    2.8%

    $345,000

    3 Beds2 Baths1,770 SqFt

    75 Kripple Kreek DR, Sharpsburg, GA 30277

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 144 Cambridge WAY, Macon, GA 31220
    1/50 50

    sold

    $399,000

    0.4%

    $397,500

    5 Beds2.5 Baths2,612 SqFt

    144 Cambridge WAY, Macon, GA 31220

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 1710 Heights CIR NW, Kennesaw, GA 30152
    1/42 42

    sold

    $290,000

    $290,000

    2 Beds2.5 Baths1,378 SqFt

    1710 Heights CIR NW, Kennesaw, GA 30152

    Townhouse

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 206 Heritage WAY, Auburn, GA 30011
    1/7 7

    sold

    $289,000

    2.1%

    $295,000

    3 Beds2 Baths1,220 SqFt

    206 Heritage WAY, Auburn, GA 30011

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 730 Sinclair LN, Temple, GA 30179
    1/37 37

    sold

    $314,900

    $314,900

    3 Beds2 Baths1,826 SqFt

    730 Sinclair LN, Temple, GA 30179

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 1298 Lanier BLVD NE, Atlanta, GA 30306
    1/33 33

    sold

    $1,600,000

    2.8%

    $1,555,000

    4 Beds3.5 Baths2,770 SqFt

    1298 Lanier BLVD NE, Atlanta, GA 30306

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 28 Walnut ST, Aragon, GA 30104
    1/30 30

    sold

    $189,999

    5.3%

    $180,000

    2 Beds1 Bath1,060 SqFt

    28 Walnut ST, Aragon, GA 30104

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • LOT 4 Fay DR, Statesboro, GA 30461

    sold

    $359,900

    $359,900

    4 Beds3 Baths1,835 SqFt

    LOT 4 Fay DR, Statesboro, GA 30461

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 2534 Wilson Woods DR, Decatur, GA 30033
    1/27 27

    sold

    $525,000

    1.9%

    $535,000

    3 Beds3 Baths1,955 SqFt

    2534 Wilson Woods DR, Decatur, GA 30033

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 770 Apsley WAY, Johns Creek, GA 30022
    1/84 84

    sold

    $1,025,000

    3.9%

    $1,065,000

    5 Beds5 Baths0.42 Acres Lot

    770 Apsley WAY, Johns Creek, GA 30022

    Single Family Home

    Georgia MLS - GAMLS

    READ MORE

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 417